12

septembris

.Array

Seko akcijai APJOZ JŪRU!

12.-15. septembrī vairāk nekā 90 sievietes, vecumā no 20 līdz 83 gadiem, kopā ar savām ģimenēm un tuviem draugiem dosies ceļā pa jūras liedagu, lai stafetes formā noietu 498 kilometrus gar Latvijas jūras robežu.

Mūs vieno Studenšu korporācija Imeria – mūža draudzība, aicinājums veicināt izglītību un sievietes cieņu. Savā jubilejas gadā Imeria ziedo 10 000 EUR centram MARTA. Ar šo gājienu mēs simboliski atbalstām centra darbību un aicinām sabiedrību apzināties izglītības vērtību un savstarpēja atbalsta spēku.

Lai ikviens varētu sekot līdzi tam, kur katrs no stafetes dalībniekiem atrodas jebkurā diennakts brīdī, par tehnisko nodrošinājumu rūpēsies akcijas atbalstītājs Latvijas Mobilais Telefons.

Stafetes noslēgumā, 15.septembrī plkst. 16:00, Latvijas un Imeria’s karogi satiksies pie Daugavas uz Daugavgrīvas un Mangaļsalas moliem, un mēs vienosimies dziesmā “Daugav’s abas malas”. Kulminācijai būs iespējams sekot Facebook tiešraidē ŠEIT.

Akcijā piedalīsies arī imerietes ASV, Austrālijā, Kanādā, Vācijā, Itālijā, Šveicē, Horvātijā, Ēģiptē un Beļģijā.

Visi ir laipni aicināti sekot līdzi, pievienoties un atbalstīt, ziedojot Centram MARTA! Rekvizīti ziedojumam ŠEIT.

SEKO AKCIJAS DALĪBNIEČU PIEVIEKTAJAM CEĻAM:

Svarīgi! Endomondo ceļš automātiski neielasa aktuālo informāciju – ja esat atvēris/usi mājas lapu, un paturējis/usi to kādu laiku vaļā, aktuālāko informāciju saņemsiet tikai, ja lapu vēlreiz pārlādēsiet. 

Endomondo no Igaunijas robežas:

Endomondo no Lietuvas robežas, no otrās dienas (13. septembra), plkst 3.00 rītā:

Endomondo no Lietuvas robežas līdz otrās dienas (13. septembra) plkst. 3.00 ritā: